Для подрібнення зернових Вам знадобиться дробилка для зерна, а також і для подрібнення соковитих кормів. Ми пропонуємо придбати універсальну зернодробілку, яка здатна перемелювати зерно, а також подрібнювати соковиті овочі та коренеплоди.
У цьому агрегаті встановлені два робочі елементи. А саме молотковий барабан для подрібнення злаків, а також різальний диск із двома зубчастими ножами. Ножі піддаються заточенню, оскільки є змінними.
Універсальна дробка зерна Ікор 01 особлива тим, що має досить міцний корпус, а також два окремі завантажувальні бункери. Продуктивність дроблячки 900 кг на годину під час подрібнення соковитих кормів, а також 200 кг на годину під час подрібнення зерна.
Працює від електричного двигуна потужністю 1,5 кВт. Барабан здійснює приблизно 2830 обертів за хвилину. Габаритні розміри: 75 см Х 38 см Х 71 см. Маса зернодробілки 35 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Коренеплоди, Зерно |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 1.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип | Зернодробарка-корморезка |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 200 кг/год |
| Коренеплоди | 900 кг/год |
| Овочі | 900 кг/год |